Технічна підтримка

Команда кваліфікованих фахівців Haulotte Ukraine готова провести якісну технічну підтримку всієї проданої техніки. Зокрема, наші співробітники надають послуги в комплексній діагностиці, ремонті, планової профілактиці та модифікації всіх типів машин торгової марки Haulotte. Для забезпечення оперативної допомоги, наша компанія прагне до поширення сервісних центрів по всій території України.

 

ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Наші технічні фахівці готові проконсультувати вас онлайн або за допомогою телефонного дзвінка протягом усього робочого дня. Ми надамо якісну та оперативну підтримку з усіх питань, врахуємо Ваші зауваження та пріоритети. Головною метою підтримки наших клієнтів, ми ставимо надання ефективного вирішення Вашого питання. На основі консультації визначається подальший розвиток співпраці: діагностика або ремонт техніки, заміна запасних частин або витратних матеріалів.

 

ВИКЛИК ФАХІВЦЯ НА ОБ'ЄКТ

Для мінімізації часу простою несправних машин, ми пропонуємо оперативну технічну підтримку проданої техніки на Ваших об'єктах. Наші співробітники в найкоротші терміни проведуть комплексну діагностику техніки, виявлять несправність, а також запропонують найбільш оптимальне для клієнта рішення проблеми. Величезний досвід і висока кваліфікація наших співробітників дозволять максимально оперативно відновити працездатність Вашого обладнання.

 

РЕМОНТ ТЕХНІКИ В СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ МАЙСТЕРНІ

При діагностиці серйозних несправностей, що вимагають невідкладного ремонту, наш сервісний центр може провести діагностику та ремонт машини в спеціально обладнаній майстерні. Робочий цех Haulotte Ukraine оснащений всім необхідним обладнанням для комплексного ремонту і модернізації Вашої техніки.

 

ЯК ЗРОБИТИ ВИКЛИК СПЕЦІАЛІСТА:

Команда фахівців «Haulotte Ukraine» надасть висококваліфіковану та своєчасну допомогу в діагностиці чи ремонті техніки. Для виклику фахівця Вам необхідно повністю заповнити бланк заявки та направити його на поштову адресу sart@technopodjem.com.ua. 

Також, у разі непередбаченої відмови обладнання, Ви можете викликати нашого фахівця по телефону: