Навчання

blue-square.pngКВАЛІФІКАЦІЯ ТА БЕЗПЕКА

 

blue-square.pngПри купівлі техніки «Haulotte», Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в навчанні співробітників правильній експлуатації техніки. Наші фахівці передадуть усі накопичені знання і досвід, необхідні для безпечної та ефективної експлуатації машин, якісного технічного обслуговування та дотримання нюансів при роботі зі спецтехнікою.

blue-square.pngНавчання експлуатації техніки проводить кваліфікований фахівець. Навчання Вашого персоналу може бути проведено як на базі нашого сервісного центру, так і в будь-якому, зручному для Вас місці.

blue-square.pngНавчання може проходити індивідуально або для групи майбутніх фахівців. Програма навчання повністю орієнтована на результат, а саме на підвищення кваліфікації Ваших співробітників. Високі стандарти досягаються за рахунок комплексного вивчення технічних характеристик обладнання, правил безпеки при експлуатації, а також навчанню управлінням машини.

blue-square.pngЗ метою самонавчання, а також дотримання всіх норм безпеки, до кожної техніці додається детальна «інструкція з експлуатації» для операторів. У документації містяться технічні характеристики машини, правила оцінки робочої зони та функціональної безпеки, чіткі інструкції поведінки у екстрених ситуаціях і т.д. Керівництво по експлуатації повинно розглядатися як невід'ємна частина машини і постійно перебувати в місці зберігання документів.