Про компанію

 

 

 

 

Вам необхідно проводити роботи на висоті? Ви хочете придбати підйомне устаткування високої якості за розумні гроші? Вас турбує організація безперебійної роботи, запобігши зриви і простої? Якщо "ТАК", то компанія ТОВ "Технопідйом" готова Вам в цьому допомогти.

ТОВ "Технопідйом" здійснює продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт, а також продаж запчастин для обладнання Haulotte. ТОВ "Технопідйом" в найкоротші терміни і на високому рівні проведе сервісне обслуговування підйомників і навантажувачів Haulotte. Арсенал компанії - це, перш за все, колектив висококваліфікованих фахівців, готових надати весь комплекс послуг з придбання і обслуговування підйомного устаткування. Досвідчені фахівці відділу продажів допоможуть здійснити правильний вибір техніки Haulotte, проконсультують по його реєстрації в компетентних органах, проведуть навчання персоналу роботі на підйомної техніки. Висококваліфіковані фахівці сервісної служби готові виїхати до клієнта в найкоротші терміни після надходження заявки на ремонт або обслуговування. Всі необхідні запчастини для техніки Haulotte можуть бути поставлені в найкоротші терміни.

Як офіційний представник виробника, компанія гарантує ефективну і довгострокову експлуатацію будь-який з одиниць техніки Haulotte, представлених на нашому сайті.

Техніка Haulotte - це підйомники, колінчаті підйомники, телескопічні підйомники і щоглові підйомники. Особливе місце в лінійці пропонованого підйомного обладнання займають телескопічні навантажувачі.

Чудово розуміючи побажання і різноманіття вимог замовників, ми прагнемо розширювати свій асортимент.

    Перш ніж зробити вибір на користь певної моделі, належить з'ясувати, яка модель стане оптимальним варіантом при певних умовах і в потрібний час. У нас можна придбати надійні щоглові, ножиці, колінчаті і сучасні телескопічні підйомники - вони допоможуть при проведенні робіт на необхідній висоті.

     Ми дорожимо своєю репутацією і пропонуємо Вам тільки надійне, довговічне і зручне в експлуатації обладнання, яке забезпечить безперебійну роботу на висоті. Ви забудете, що таке "простий" і "зрив термінів за договором".

   Головними перевагами марки Haulotte по праву вважаються широка лінійка пропонованого підйомного обладнання, здатна повністю задовольнити будь-які потреби в даному виді обладнання, постійне оновлення модельного ряду, завойована популярність виробника на вітчизняному ринку і першокласний сервіс.

Підйомники від Haulotte - розумне рішення для Вашого бізнесу, що поєднує індивідуальний підхід, висока якість і професіоналізм фахівців компанії ТОВ "Технопідйом".