Компанія

 

Haulotte: продуктова лінійка машин для підйому людей повністю задовольнить ваші потреби    

З моменту свого створення у 1881 році, Haulotte є світовим лідером у виробництві машин для підйому людей і вантажів. Грунтуючись на знаннях у будівельній індустрії та вимог до підйомної техніки, яка повинна використовуватися як всередині приміщень так і зовні, ми розробили п'ять різних типів машин для підйому людей: телескопічні самохідні підйомники з робочою висотою від 14 до 43 м, колінчаті дизельні або акумуляторні підйомники від 12 до 41 м, несамохідні персональні підйомники щоглового типу з висотою підйому до від 7 до 14 м, ножичні підйомники з приводом від акумуляторів і дизельного двигуна від 8 до 18 м для роботи всередині і поза межами приміщень, щоглові самохідні підйомники з робочою висотою від 6 до 10 м.

Також, ми розробили серію телескопічних навантажувачів для задоволення ваших потреб: компактні телескопічні навантажувачі з висотою підйому до 10м, телескопічні навантажувачі зі збільшеною висотою підйому до 17м та важкі телескопічні навантажувачі  до 7,2 тонн.

 

Наши фінансові рішення для придбання підйомного обладнання

Ми знаємо, що інвестиції для придбання підйомного обладнання мають відповідну вартість. Для цих цілей ми розробили кілька фінансових рішень відповідно до ваших очікувань та потреб: фінансовий лізинг, оренда з подальшим викупом, операційний лізинг. Для додаткової інформації просимо вас зв'язатися з фахівцями відділу фінансування.

 

Наш експертний внесок для забезпечення сервісного обслуговування підйомного устаткування

Як лідер у виробництві підйомного обладнання, корпорація Haulotte Group пропонує своїм клієнтам рішення у вигляді забезпечення умов повного життєвого циклу обладнання. Це забезпечення якісним своєчасним обслуговуванням, а також підбором і поставкою запасних частин. Для максимально ефективного використання підйомної техніки Haulotte наші фахівці можуть здійснити, навчання персоналу по експлуатації та обслуговуванню техніки. Сервісна служба Haulotte Ukraine завжди надасть своїм клієнтам професійну допомогу в питаннях експлуатації техніки Haulotte, а також проведе усі необхідні сервісні та ремонтні роботи.